عرضه چاقو
خانه / چاقو آشپزخانه / فروش جدیدترین چاقو آشپزخانه دست ساز

فروش جدیدترین چاقو آشپزخانه دست ساز

تیغه ای که همه چیز را می برد در چاقو آشپزخانه چگونه باید باشد؟ در هنگام خرید و فروش جدیدترین چاقو آشپزی اگر چاقوی دست ساز زنجان و یا اینکه چاقو معمولی باشد یکی از نکاتی که بهتر است به آن توجه نمود چیست؟
در هنگام خرید چاقو توجه به صاف و هموار بودن تیغه چاقو لازم است، بهترین چاقو ها را طوری صیقل می دهند که هیچگونه نشانه ای از بلندی و پایینی در فلز آنها دیده نمیشود، و خیلی دقت کنید و ببینید که آیا تیغه برش از نوک چاقو تا دسته کشیده شده است یا خیر، و عرض تیغه برش باید یک سانتی متر و نیم باشد و یا انکه چنین چیزی وجود نداشته باشد، ولی در اینصورت برای بریدن مواد سخت مانند هویج به درد نمی خورد، چاقوهای بزرگتر که سنگینتر نیزهستند برای اینکار مفیدتر هستند.
از چاقوهای لبه دندانه دار درآشپزخانه برای مواردی مثل خرد کردن سبزیجات و گوشت استفاده نکردچون که اینگونه چاقوها اصلا مطمئن نیستند و امکان سر خوردن آنها نسبت به بریدن بیشتراست، و این چاقو ها برای اره کردن مناسبترند ونمیتوان آنها را تیز و یا اینکه با به کار بردنشان ورقه ورقه کرد. فقطدر صورتی می توانید از انها استفاده کنید که نیروی مستقیم و رو به پایینی به چاقو وارد کنید.
منبع: صنایع دستی و چوبی ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم مقدمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127725622
آدرس کانال: mahedknife@
پست الکترونیکی: mahedco1@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بهترین سرویس چاقو آشپزخانه با قیمت مناسب

سرویس چاقو آشپزخانه یکی از وسایل پر مصرف و کاربردی در آشپزخانه است. در این جا می خواهیم نکاتی در مورد تولید سرویس چاقو، خرید بهترین سرویس چاقو آشپزخانه و جدید ت

دیدگاهتان را بنویسید