عرضه چاقو
خانه / چاقو زنجان / قیمت بهترین انواع چاقو قصابی زنجان

قیمت بهترین انواع چاقو قصابی زنجان

قیمت برای نوع چاقو در این بخش با توجه به نوع انتخاب خریدار متفاوت می باشد که نمونه های موجود در این بخش برای انواع چاقوی قصابی تولیدات زنجان به شمار می رود.
در خرید هر محصول و کالای که تهیه و خریداری می کنیم ابتدا به نوع، کیفیت و ساخت ان توجه می کنیم و در نهایت به بحث قیمت فروش می پردازیم. از انواع این تولیدات می توان به نوع چاقو اشاره کرد چاقو ابزاری بوده که در حرفه و شغل قصابی بسیار مهم می باشد که بهترین نوع ان تهیه و خریداری گردد این بخش کاری طوری بوده است که در کل ساعات شبانه روزی نیازمند به استفاده کردن از انواع چاقو بوده است.
از انواع چاقو های قصابی می توان گونه های مختلفی را نام برد:

چاقو سلاخی
این چاقو که در مجموعه از انواع چاقو های قصابی قرار گرفته است با توجه به کاربرد و استفاده ی ان در قصابی بایستی بهترین کیفیت و استحکام را در تیغه و هم دسته ی چاقو داشته باشد.
کاربرد این چاقو که برای ذبح کردن احشم مورد استفاده قرار می گیرد تیغه باید به صورت یک تیکه تا انتهای دسته به کار رفته باشد که اغلب از جنش فولاد و یا فولاد و فنر انتخاب می کنند. دسته های که برای این نوع از چاقو در نظر می گیرند می تواند از نوع چوب، کائوچو، فیبر و حتی نمونه های پلاستیکی نیز بوده باشد.

چاقو راسته
از نمونه انواع چاقو های دیگر استفاده شده در حرفه ی قصابی نمونه چاقو های راسته بوده اند که تفاوت این نوع از چاقو با نوع چاقو های سلاخی می تواند در نوع تولید و ساخت بوده باشد و در نوع کاربرد و استفاده ی ان.
ساختار این چاقو نسبت به نوع چاقوی سلاخی دارای تیغه های نوک تیز و صاف بوده است در حال که نوع چاقو های سلاخی به صورت گرد بادامی شکل می باشد.
اما از کاربرد های استفاده ی ان در قصابی می توان گفت برای خرد کردن و تکه کردن گوشت به کار می رود. دسته و تیغه های تعبیه شده برای این نوع از چاقو نیز همانند چاقو های سلاخی می باشد.

چاقو پوست کنی
چاقو پوست کنی نمونه ای دیگر از انواع چاقو های قصابی می باشد که وجود این نوع از چاقو نیز برای این حرفه ضروری می باشد که شکل ساختاری تولید و ساخت ان خیلی متفاوت تر از نمونه های سلاخی و راسته ی ان بوده است.
ساختار ان به این ترتیب می باشد که دارای تیغه های کوتاه و پهن ولی گرد بادامی شکل می باشد که دسته ی این چاقو کمی بلندتر از تیغه ی ان بوده است. نوعی دیگر از این چاقو های پوست کنی معرف به تیزی پوست کن می باشد که کاربرد ان هم به همین ترتیب می باشد ولی با ساختار ساخت متفاوت در نوع تیغه ی ان می باشد به این شکل می باشد که لبه ی تیغه به صورت نوک تیز می باشد.


ساطور

از مجموعه های دیگر انواع چاقو در قصابی ساطور می باشد که نمی توان وجود یکی را کم رنگ تر از دیگری در این حرفه به شمار آورد چون وجود هر یک از انواع چاقو های قصابی به یکدیگر وابسته بوده است.
ساطور را می توان گفت هر فردی از نزدیک دیده باشد که دارای دسته های شبیه به هر نوع چاقوی دیگر بوده اما تیغه ی استفاده شده در ان می تواند متفاوت بوده باشد.
هدف از استفاده ی ساطور در این بخش کاری برای خرد کردن استخوان بوده است.

سنگ چاقو و چاقو تیز کن
در آخر و نهایت مجموعه ای که در ست کامل از انواع چاقو های قصابی وجود داشته باشد که می توان وجود ان را نیز ضوروی و الزامی دانست نوع سنگ چاقو و چاقو تیز کن ها می باشد.
می دانیم که قصابی حرفه ای بوده است که تیغه ی تمام انواع چاقو های این بخش در برخورد مداوم با استخوان و گوشت باعث کند شدن تیغه های چاقو می گردد که با وجود این سنگ و چاقو تیز کن ها می توان تیزی همانند روز اول خرید چاقو را باز گرداند.
جنس ساخت این چاقو تیز کن ها از فولاد بوده که برای سبکی و راحتی کار دسته ی چاقو تیز کن ها را ار برنج استفاده کرده اند. با توجه به خریدی که در این بخش برای نوع چاقو تیز کن ها صورت می گیرد اغلب به نام های مختلفی معرفی می گردد به نام مسقل، سوهان و یا همان چاقو تیز کن ارائه می گردد.

در پایان به این نکته اشاره می کینم که شما خریدار چاقو های قصابی مرغوب و باکیفیت از تولیدات و ساخت زنجان می توانید در این بخش سفارش خرید داده و با بهترین و نازلترین قیمت تهیه نموده و در محل درخواستی تحویل گیرید.

منبع: صنایع دستی و چوبی ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم مقدمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127725622
آدرس کانال: mahedknife@
پست الکترونیکی: mahedco1@gmail.com

مطلب پیشنهادی

چاقو آشپزخانه زنجان

خرید چاقو آشپزخانه زنجان

چه دلیلی برای افزایش خرید و فروش همیشگی چاقو آشپزخانه زنجان در بین همه وجود …

پاسخی بگذارید