عرضه چاقو
خانه / چاقو آشپزخانه / قیمت چاقو آشپزی دست ساز

قیمت چاقو آشپزی دست ساز

به احنمال زیاد برای داشتن چاقویی با ماندگاری بالا تصمیم به خرید چاقو دست ساز دارید، و حاضرید قیمت بالای آن را بپردازید. اما آیا می دانید که اگر از چاقوی خود خوب مراقبت نکنید،دیگر نمی توانید از آن چاقو برای آشپزی در زمانی طولانی استفاده کنید.
چاقو آشپزی چون هرروز برای انجام کارهای مختلف در آشپزخانه استفاده میشود بنابراین لازم است تا در حفظ و نگهداری آن تلاش زیادی بکنید تا در موقع اشپزی با مشکلی مواجه نشوید. شما مسلما یک چاقوی مرغوب را ارزان نمی خرید، پس در حفظ و مراقبت آن کوشا باشید.

طرز صحیح مراقبت از چاقو در آشپز خانه:
از مواردی که همیشه بایدتوجه زیادی به آن شود، تیزنگه داشتن همیشگی چاقو است. زیرا در غیر اینصورت مجبور خواهید بود تا نیروی بیشتری را برای بریدن مواد مختلف به چاقو وارد کنید و در نتیجه فشار زیاد امکان آسیب به تیغه و دسته چاقو وجود دارد. همچنین احتمال لیز خوردن چاقوی کند همواره ازچاقویی برنده بیش تراست.
بعضی از افراد به دلایل مختلف، مثلا برای ضدعفونی کردن تیغه چاقو، آن را در معرض حرارت شدیدقرار میدهند. اینکار به هیچ وجه درست نیست، و بهتر است از محلول های ضد عفونی و یا آب جوش برای این کار بهره ببرید.
منبع: صنایع دستی و چوبی ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم مقدمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127725622
آدرس کانال: mahedknife@
پست الکترونیکی: mahedco1@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بهترین سرویس چاقو آشپزخانه با قیمت مناسب

سرویس چاقو آشپزخانه یکی از وسایل پر مصرف و کاربردی در آشپزخانه است. در این جا می خواهیم نکاتی در مورد تولید سرویس چاقو، خرید بهترین سرویس چاقو آشپزخانه و جدید ت

دیدگاهتان را بنویسید